Germán Valera Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
3 | 261 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 | 261 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
1 (1) | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
36 (3) | 2871 | 4 | 5 | 4 | 0 | 1 | |
| Total | 37 (4) | 2892 | 4 | 5 | 4 | 0 | 1 | ||
| 2024/2025 |
|
|
4 (1) | 217 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
8 (7) | 141 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SSD | 16 (1) | 1125 | 3 | 3 | 3 | 1 | 0 | |
| Total | 28 (9) | 1483 | 3 | 3 | 4 | 1 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 38 (14) | 2223 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 39 (14) | 2313 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Copa Catalunya | 2 (1) | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 74 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SSD | 38 (10) | 2377 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 41 (11) | 2497 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
3 (3) | 49 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 20 (11) | 809 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (14) | 858 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 17 (12) | 512 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (12) | 512 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
1 (1) | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
UYL | 3 (1) | 224 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 4 (2) | 227 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
UYL | 3 (1) | 142 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 (1) | 142 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
3 | 261 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
36 (3) | 2871 | 4 | 5 | 4 | 0 | 1 |
| 2024/2025 |
|
|
8 (7) | 141 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 16 (1) | 1125 | 3 | 3 | 3 | 1 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
SSD | 38 (14) | 2223 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
SSD | 38 (10) | 2377 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
3 (3) | 49 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 20 (11) | 809 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 17 (12) | 512 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
1 (1) | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 (1) | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
4 (1) | 217 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Copa Catalunya | 2 (1) | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 74 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
UYL | 3 (1) | 224 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
UYL | 3 (1) | 142 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
World Cup U17 | 4 | 288 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:52
Jorthy Mokio ziet waarde bij Ajax sterk dalen onder 10 miljoen
20:58
De enige dossiers die Jordi Cruijff bij Ajax niet kon oplossen deze zomer
19:55
PSV zorgt met nieuwe spelers voor bijna zestig miljoen euro aan transferwaarde
19:02
Waarde Matthijs de Ligt nadert dieptepunt sinds transfer bij Ajax
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

