Georgios Koutsias Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
5 | 415 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 5 | 415 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
31 (16) | 1504 | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Super League Play-offs | 1 | 57 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 122 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 141 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 36 (17) | 1824 | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
20 (6) | 1242 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Swiss Cup | 1 (1) | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 150 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (7) | 1405 | 8 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Leagues Cup | 2 | 166 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
30 (25) | 794 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (25) | 960 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Leagues Cup | 3 (1) | 194 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
25 (12) | 1060 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
US Open Cup | 3 (3) | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (16) | 1300 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Greek Cup | 2 (1) | 56 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
20 (14) | 747 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 95 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (16) | 898 | 5 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Greek Cup | 1 (1) | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 (3) | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 5 (5) | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
Greek Cup | 3 (3) | 68 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (2) | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 (5) | 149 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
UYL | 4 (3) | 124 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 4 (3) | 124 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
5 | 415 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
31 (16) | 1504 | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
20 (6) | 1242 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
30 (25) | 794 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
|
25 (12) | 1060 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
20 (14) | 747 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
1 (1) | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
2 (2) | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Swiss Cup | 1 (1) | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
US Open Cup | 3 (3) | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Greek Cup | 2 (1) | 56 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Greek Cup | 1 (1) | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Greek Cup | 3 (3) | 68 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
2 (1) | 122 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 141 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
2 | 150 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Leagues Cup | 2 | 166 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Leagues Cup | 3 (1) | 194 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
2 (1) | 95 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
3 (3) | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
UYL | 4 (3) | 124 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
19Q | 5 | 445 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
19Q | 3 | 256 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
21C | 2 (1) | 74 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

