George Johnston Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 6 | 540 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
1 (1) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 | 110 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
46 | 4105 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | |
| Total | 50 (1) | 4395 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
3 (1) | 229 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 6 (1) | 500 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
37 (1) | 3155 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | |
| Total | 47 (3) | 3974 | 0 | 1 | 10 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
2 | 180 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 5 (2) | 302 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
38 (1) | 3258 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 45 (3) | 3740 | 1 | 2 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
2 | 240 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
43 (5) | 3458 | 2 | 2 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 48 (5) | 3998 | 2 | 2 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
4 (3) | 116 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
22 (3) | 1720 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (6) | 1836 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League International Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
UYL | 8 | 660 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 8 | 660 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
46 | 4105 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
37 (1) | 3155 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
38 (1) | 3258 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
43 (5) | 3458 | 2 | 2 | 6 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
4 (3) | 116 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
22 (3) | 1720 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 (1) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 | 110 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
3 (1) | 229 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 6 (1) | 500 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
2 | 180 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 5 (2) | 302 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
2 | 240 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League International Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
UYL | 8 | 660 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
21C | 8 | 720 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
15:03
AZ houdt mogelijk bonus over aan nieuwe transfer Yukinari Sugawara
13:01
Go Ahead Eagles ziet met Søren Tengstedt volgende uitblinker zich melden
12:02
Ajax heeft weinig pure buitenspelers: transfervrije Jadon Sancho een buitenkansje?
11:01
Feyenoord maakt rondom Gjivai Zechiël juiste keuze: marktwaarde explodeert
Populair transfernieuws
- 4 september
- 26K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

