Fredrik Oppegård Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
1 (1) | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
23 (8) | 1256 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
| Total | 24 (8) | 1346 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | ||
| 2024/2025 |
|
|
6 (3) | 276 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
KNVB Beker | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
9 (7) | 269 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League International Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
NSC | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 20 (11) | 954 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
15 | 1350 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
12 | 991 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League International Cup | 1 | 58 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (1) | 2400 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
8 (4) | 397 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (2) | 156 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
7 | 504 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
KNVB Beker | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
NSC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (2) | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (9) | 1219 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
1 (1) | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
17 (2) | 1252 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
NSC | 1 (1) | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 20 (5) | 1290 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
24 (2) | 1892 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (3) | 1893 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
1 (1) | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
23 (8) | 1256 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 2024/2025 |
|
|
6 (3) | 276 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
9 (7) | 269 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
15 | 1350 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
12 | 991 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
8 (4) | 397 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (2) | 156 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
7 | 504 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
1 (1) | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
17 (2) | 1252 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
24 (2) | 1892 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | |
| 2025/2026 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
KNVB Beker | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League International Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
NSC | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
Premier League International Cup | 1 | 58 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
KNVB Beker | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
NSC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
NSC | 1 (1) | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
1 (1) | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
2 (2) | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
21C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

