Franco Bechtholdt Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Chilean Cup | 4 (1) | 314 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Copa de La Liga | 4 | 328 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
CSU | 1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
CPD | 17 (1) | 1381 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | |
| Total | 26 (2) | 2143 | 0 | 0 | 9 | 0 | 1 | ||
| 2025 |
|
Chilean Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CPD | 20 (11) | 719 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (11) | 899 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Chilean Cup | 5 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
6 | 487 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
CPD | 19 (4) | 1461 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | |
| Total | 30 (4) | 2308 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 | ||
| 2023 |
|
Chilean Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CPD | 23 (3) | 1775 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (3) | 2045 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
Chilean Cup | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CPD | 27 | 2421 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (1) | 2465 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
CPD | 22 (2) | 1806 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 22 (2) | 1806 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
CPD | 30 | 2669 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 |
| Total | 30 | 2669 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | ||
| 2019 |
|
CPD | 24 (1) | 2086 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 24 (1) | 2086 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
Chilean Cup | 2 (1) | 141 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CPD | 13 | 1000 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | |
| Total | 15 (1) | 1141 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | ||
| 2017 |
|
Chilean Cup | 1 | 64 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CPD | 8 (3) | 497 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 9 (3) | 561 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
CHB | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2014 |
|
Chilean Cup | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
CHB | 24 (1) | 2070 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 24 (1) | 2070 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2013 |
|
Chilean Cup | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CHB | 8 | 630 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 13 | 1080 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
CPD | 17 (1) | 1381 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 |
| 2025 |
|
CPD | 20 (11) | 719 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
CPD | 19 (4) | 1461 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| 2023 |
|
CPD | 23 (3) | 1775 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
CPD | 27 | 2421 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
CPD | 22 (2) | 1806 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
CPD | 30 | 2669 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 |
| 2019 |
|
CPD | 24 (1) | 2086 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
CPD | 13 | 1000 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| 2017 |
|
CPD | 8 (3) | 497 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
CHB | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
CHB | 24 (1) | 2070 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2013 |
|
CHB | 8 | 630 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Chilean Cup | 4 (1) | 314 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Copa de La Liga | 4 | 328 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
Chilean Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Chilean Cup | 5 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Chilean Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Chilean Cup | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
Chilean Cup | 2 (1) | 141 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
Chilean Cup | 1 | 64 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014 |
|
Chilean Cup | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2013 |
|
Chilean Cup | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
CSU | 1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
6 | 487 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:00
Ouazane ontwikkelt zich stormachtig bij Ajax en solliciteert naar basisplaats
20:40
Feyenoord moet zich wéér buigen over positie onder de lat na komst Tjark Ernst
20:00
Liam van Nistelrooij bij PSV op weg om in voetsporen van vader Ruud te treden
19:10
Ajax strijdt tegen Hajduk Split: dit zijn de 5 duurste spelers van beide clubs
Populair transfernieuws
- 13 oktober
- 4K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views

