Fodé Guirassy Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
CFA Group C | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
FN1 | 13 (11) | 398 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 13 (11) | 398 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
BOB | 28 (12) | 1476 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 28 (12) | 1476 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
FN1 | 27 (12) | 1437 | 4 | 0 | 3 | 0 | 2 |
|
|
National 3: Group E | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (12) | 1527 | 4 | 0 | 3 | 0 | 2 | ||
| 2021/2022 |
|
CFA Group D | 12 (4) | 744 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
efbet Liga | 5 (5) | 74 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (9) | 818 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
CFA Group D | 9 | 742 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FN1 | 12 (11) | 259 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (11) | 1001 | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
CFA Group D | 19 (6) | 1282 | 7 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 19 (6) | 1282 | 7 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
FN1 | 4 (4) | 76 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National 3: Bourgogne-Franche-Comté | 17 | 1499 | 11 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (4) | 1575 | 11 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
CFA Group B | 28 (3) | 2236 | 12 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| Total | 28 (3) | 2236 | 12 | 0 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2016/2017 |
|
National 3: Group I | 20 (3) | 1440 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 20 (3) | 1440 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
CFA Group B | 16 (12) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 16 (12) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
CFA Group C | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
FN1 | 13 (11) | 398 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
BOB | 28 (12) | 1476 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
FN1 | 27 (12) | 1437 | 4 | 0 | 3 | 0 | 2 |
|
|
National 3: Group E | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
CFA Group D | 12 (4) | 744 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
efbet Liga | 5 (5) | 74 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
CFA Group D | 9 | 742 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FN1 | 12 (11) | 259 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
CFA Group D | 19 (6) | 1282 | 7 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
FN1 | 4 (4) | 76 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National 3: Bourgogne-Franche-Comté | 17 | 1499 | 11 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
CFA Group B | 28 (3) | 2236 | 12 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 2016/2017 |
|
National 3: Group I | 20 (3) | 1440 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
CFA Group B | 16 (12) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
12:40
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
12:25
Het debuut van Erik ten Hag bij FC Twente: zo verliep zijn eerste transferwindow
11:50
Zidane Iqbal mag weg bij FC Utrecht: dit zijn de opties
10:50
Feyenoord zet streep door transfer Hadj Moussa en dat is om 2 redenen hartstikke logisch
Populair transfernieuws
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
Ajax hoopt met Kasper Dolberg vurig op FC Midtjylland: dit is de stand van zaken
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 2 september
- 5K+ views
Ajax ziet FC Porto officieel bod neerleggen op Youri Baas
- 2 september
- 5K+ views

