Facundo Mater Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Chilean Cup | 5 (1) | 373 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Copa de La Liga | 6 (2) | 364 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
CPD | 20 (1) | 1691 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (4) | 2428 | 3 | 1 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Copa Argentina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
21 (4) | 1414 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (4) | 1414 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Copa Argentina | 2 (1) | 129 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa de la Superliga | 15 | 1325 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
13 (3) | 901 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (4) | 2355 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Copa Argentina | 2 | 138 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa de la Superliga | 11 | 889 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
24 (1) | 1891 | 3 | 4 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (1) | 2918 | 3 | 4 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
Copa Argentina | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
40 (2) | 3264 | 2 | 5 | 7 | 1 | 0 | |
| Total | 42 (2) | 3444 | 2 | 5 | 7 | 1 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
1 (1) | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 53 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
ABN | 8 (3) | 431 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | |
| Total | 11 (5) | 502 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
1 (1) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
Copa Argentina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
ABN | 3 (2) | 90 | 1 | 0 | 7 | 0 | 1 |
| Total | 3 (2) | 90 | 1 | 0 | 7 | 0 | 1 | ||
| 2018/2019 |
|
ABN | 8 (8) | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 8 (8) | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
CPD | 20 (1) | 1691 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
|
21 (4) | 1414 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
13 (3) | 901 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
|
24 (1) | 1891 | 3 | 4 | 3 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
40 (2) | 3264 | 2 | 5 | 7 | 1 | 0 |
| 2021 |
|
|
2 (1) | 53 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
ABN | 8 (3) | 431 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
1 (1) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
ABN | 3 (2) | 90 | 1 | 0 | 7 | 0 | 1 |
| 2018/2019 |
|
ABN | 8 (8) | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Chilean Cup | 5 (1) | 373 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Copa de La Liga | 6 (2) | 364 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
Copa Argentina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Copa Argentina | 2 (1) | 129 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa de la Superliga | 15 | 1325 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
Copa Argentina | 2 | 138 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa de la Superliga | 11 | 889 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
Copa Argentina | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
Copa Argentina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
1 (1) | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:00
Ouazane ontwikkelt zich stormachtig bij Ajax en solliciteert naar basisplaats
20:40
Feyenoord moet zich wéér buigen over positie onder de lat na komst Tjark Ernst
20:00
Liam van Nistelrooij bij PSV op weg om in voetsporen van vader Ruud te treden
19:10
Ajax strijdt tegen Hajduk Split: dit zijn de 5 duurste spelers van beide clubs
Populair transfernieuws
- 13 oktober
- 4K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views

