Fabian Herbers Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Championship | 2 (1) | 88 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
13 (8) | 533 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 15 (9) | 621 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Championship | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
16 (5) | 729 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (5) | 729 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Leagues Cup | 2 | 163 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
30 (6) | 2040 | 3 | 4 | 7 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (6) | 2203 | 3 | 4 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Leagues Cup | 2 | 112 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
32 (8) | 1981 | 4 | 2 | 8 | 1 | 0 | |
|
|
US Open Cup | 2 (2) | 53 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 36 (10) | 2146 | 5 | 2 | 9 | 1 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
25 (15) | 1069 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| Total | 25 (15) | 1069 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
27 (5) | 1836 | 0 | 2 | 7 | 0 | 0 |
| Total | 27 (5) | 1836 | 0 | 2 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
|
21 (3) | 1366 | 4 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| Total | 21 (3) | 1366 | 4 | 1 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
|
16 (9) | 780 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 |
|
|
US Open Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (9) | 870 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
|
9 (4) | 428 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
US Open Cup | 1 (1) | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 10 (5) | 437 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
|
12 (8) | 395 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 12 (8) | 395 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2016 |
|
|
33 (19) | 1407 | 3 | 6 | 3 | 0 | 0 |
|
|
US Open Cup | 2 (1) | 132 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (20) | 1539 | 4 | 6 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
|
13 (8) | 533 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
|
16 (5) | 729 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
30 (6) | 2040 | 3 | 4 | 7 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
|
32 (8) | 1981 | 4 | 2 | 8 | 1 | 0 |
| 2022 |
|
|
25 (15) | 1069 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
27 (5) | 1836 | 0 | 2 | 7 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
21 (3) | 1366 | 4 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
|
16 (9) | 780 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
|
9 (4) | 428 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
|
12 (8) | 395 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
|
33 (19) | 1407 | 3 | 6 | 3 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Championship | 2 (1) | 88 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Championship | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
US Open Cup | 2 (2) | 53 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
US Open Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
US Open Cup | 1 (1) | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
US Open Cup | 2 (1) | 132 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Leagues Cup | 2 | 163 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Leagues Cup | 2 | 112 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
