Enrico Baldini Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Coppa Italia Serie C | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Serie C - Girone B | 8 (4) | 393 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 9 (4) | 483 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Serie C - Girone B | 29 (3) | 2118 | 7 | 1 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Serie C Play-offs | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (3) | 2298 | 7 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
1 | 65 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Serie C - Girone A | 15 (8) | 674 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (9) | 750 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Primavera 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 11 (8) | 340 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 11 (8) | 340 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
ISB | 6 | 448 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 6 | 448 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
2 (1) | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 32 (4) | 2473 | 10 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (5) | 2607 | 10 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
ISB | 19 (8) | 1069 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Serie C - Girone B | 15 (2) | 907 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (10) | 1976 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Serie C - Girone B | 27 | 2313 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Serie C Play-offs | 2 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 29 | 2433 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 12 (10) | 326 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 13 (11) | 370 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
2 | 144 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 24 (8) | 1382 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (8) | 1526 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 6 (6) | 55 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | |
| Total | 7 (6) | 145 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | ||
| 2015/2016 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
|
1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Serie C - Girone B | 8 (4) | 393 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Serie C - Girone B | 29 (3) | 2118 | 7 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
ISB | 1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Serie C - Girone A | 15 (8) | 674 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
Primavera 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 11 (8) | 340 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
ISB | 6 | 448 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
ISB | 32 (4) | 2473 | 10 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
ISB | 19 (8) | 1069 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Serie C - Girone B | 15 (2) | 907 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
Serie C - Girone B | 27 | 2313 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
ISB | 12 (10) | 326 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
ISB | 24 (8) | 1382 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
ISB | 6 (6) | 55 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| 2015/2016 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
Coppa Italia Serie C | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
1 | 65 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
2 (1) | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
2 | 144 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:00
Ouazane ontwikkelt zich stormachtig bij Ajax en solliciteert naar basisplaats
20:40
Feyenoord moet zich wéér buigen over positie onder de lat na komst Tjark Ernst
20:00
Liam van Nistelrooij bij PSV op weg om in voetsporen van vader Ruud te treden
19:10
Ajax strijdt tegen Hajduk Split: dit zijn de 5 duurste spelers van beide clubs
Populair transfernieuws
- 13 oktober
- 4K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views

