Elivelto Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
LAL | 20 (7) | 1044 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Lithuanian Cup | 2 (2) | 66 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Super Cup | 1 (1) | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (10) | 1136 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
LAL | 25 (11) | 1320 | 3 | 1 | 6 | 0 | 0 |
|
|
Lithuanian Cup | 4 (1) | 265 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (12) | 1585 | 5 | 1 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Super League 2 | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Super League 2 - South | 6 (2) | 82 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (2) | 172 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Super League 2 | 3 | 270 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 3 | 270 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
LAL | 34 (1) | 2771 | 6 | 1 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Lithuanian Cup | 1 (1) | 47 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (2) | 2818 | 6 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
LAL | 31 (1) | 2565 | 6 | 3 | 6 | 0 | 0 |
|
|
Lithuanian Cup | 1 | 72 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (1) | 2637 | 7 | 3 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
LAL | 4 | 270 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 270 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
Premier League | 12 (4) | 669 | 4 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| Total | 12 (4) | 669 | 4 | 0 | 5 | 1 | 0 | ||
| 2018 |
|
Virsliga | 5 (5) | 32 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 5 (5) | 32 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
ILH | 13 (11) | 392 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 178 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 15 (11) | 570 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
LAL | 31 (3) | 2453 | 12 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 31 (3) | 2453 | 12 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
2 (1) | 104 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 (1) | 104 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016 |
|
LAL | 24 (9) | 1331 | 0 | 0 | 4 | 1 | 1 |
| Total | 24 (9) | 1331 | 0 | 0 | 4 | 1 | 1 | ||
| 2015 |
|
LAL | 20 (4) | 1539 | 11 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 20 (4) | 1539 | 11 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2014 |
|
LAL | 33 (1) | 2835 | 13 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 33 (1) | 2835 | 13 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
LAL | 20 (7) | 1044 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
LAL | 25 (11) | 1320 | 3 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Super League 2 | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Super League 2 - South | 6 (2) | 82 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
Super League 2 | 3 | 270 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
LAL | 34 (1) | 2771 | 6 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
LAL | 31 (1) | 2565 | 6 | 3 | 6 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
LAL | 4 | 270 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Premier League | 12 (4) | 669 | 4 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| 2018 |
|
Virsliga | 5 (5) | 32 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
ILH | 13 (11) | 392 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
LAL | 31 (3) | 2453 | 12 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
LAL | 24 (9) | 1331 | 0 | 0 | 4 | 1 | 1 |
| 2015 |
|
LAL | 20 (4) | 1539 | 11 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2014 |
|
LAL | 33 (1) | 2835 | 13 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Lithuanian Cup | 2 (2) | 66 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 (1) | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
Lithuanian Cup | 4 (1) | 265 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Lithuanian Cup | 1 (1) | 47 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Lithuanian Cup | 1 | 72 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
2 | 178 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
2 (1) | 104 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
20:00
Liam van Nistelrooij bij PSV op weg om in voetsporen van vader Ruud te treden
19:10
Ajax strijdt tegen Hajduk Split: dit zijn de 5 duurste spelers van beide clubs
18:35
Hoe Manchester City en Fenerbahçe Shaqueel van Persie vormden voor Feyenoord
17:31
FC Utrecht heeft met Nana Gyamfi-Amoah een ruwe diamant in huis
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 13 oktober
- 3K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views

