Eligijus Jankauskas Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
ILL | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
ILL | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
LAL | 28 (2) | 2305 | 18 | 3 | 6 | 0 | 0 |
|
|
Lithuanian Cup | 2 (1) | 114 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (3) | 2419 | 18 | 3 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
LAL | 18 (9) | 866 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Lithuanian Cup | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (10) | 866 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
LAL | 34 (1) | 2699 | 14 | 3 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Lithuanian Cup | 4 (1) | 286 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 38 (2) | 2985 | 18 | 3 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
LAL | 36 (2) | 2905 | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 36 (2) | 2905 | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
2 | 167 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 167 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
LAL | 24 (6) | 1497 | 2 | 1 | 2 | 0 | 1 |
|
|
Lithuanian Cup | 3 (2) | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (8) | 1587 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | ||
| 2020/2021 |
|
|
2 (2) | 86 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 3 (3) | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
LAL | 17 (13) | 680 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 17 (13) | 680 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
5 (5) | 79 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 6 (6) | 79 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
LAL | 19 (7) | 1134 | 9 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 19 (7) | 1134 | 9 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
2. Liga | 1 (1) | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
2. Liga: East | 1 (1) | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Fortuna Liga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 2 (2) | 66 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
2. Liga | 8 | 683 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
2. Liga: East | 7 | 593 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Niké Liga | 8 (5) | 351 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Niké Liga | 3 (1) | 111 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 72 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (6) | 1810 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
2. Liga | 7 | 504 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Niké Liga | 1 (1) | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 10 (2) | 647 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2016 |
|
LAL | 18 (8) | 1151 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
LAL | 14 (1) | 1151 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (9) | 2302 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
ILL | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
ILL | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
LAL | 28 (2) | 2305 | 18 | 3 | 6 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
LAL | 18 (9) | 866 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
LAL | 34 (1) | 2699 | 14 | 3 | 3 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
LAL | 36 (2) | 2905 | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
LAL | 24 (6) | 1497 | 2 | 1 | 2 | 0 | 1 |
| 2020 |
|
LAL | 17 (13) | 680 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
LAL | 19 (7) | 1134 | 9 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
2. Liga | 1 (1) | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
2. Liga: East | 1 (1) | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Fortuna Liga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
2. Liga | 8 | 683 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
2. Liga: East | 7 | 593 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Niké Liga | 8 (5) | 351 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Niké Liga | 3 (1) | 111 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
2. Liga | 7 | 504 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Niké Liga | 1 (1) | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2016 |
|
LAL | 18 (8) | 1151 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
LAL | 14 (1) | 1151 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
Lithuanian Cup | 2 (1) | 114 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Lithuanian Cup | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Lithuanian Cup | 4 (1) | 286 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Lithuanian Cup | 3 (2) | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
2 | 167 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
2 (2) | 86 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
5 (5) | 79 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
|
1 | 72 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
2 (1) | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
3 (2) | 96 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
|
3 (3) | 91 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
7 (3) | 344 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
2 (2) | 54 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
21C | 9 | 710 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
21C | 9 (1) | 727 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
19:53
Cody Gakpo klimt uit dal bij Liverpool: transferwaarde in de lift
19:14
Clarence Seedorf aan de slag bij Corinthians: de vijf duurste spelers in zijn selectie
18:35
Na mislukte start wacht bij PEC Zwolle cruciale maand voor Henry van der Vegt
18:02
Feyenoord ziet transferwaarde Sem Steijn boven belangrijke grens komen
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 6 oktober
- 2K+ views
Edson Álvarez na mislopen Ajax-transfer op dood spoor bij West Ham United
- 5 oktober
- 2K+ views
Kopzorgen bij Ajax: vijftal spelers mag in januari praten met nieuwe club
- 4 oktober
- 2K+ views
Mika Mármol in waarde verdubbeld na uitstekende periode bij Feyenoord
- 5 oktober
- 2K+ views

