Edwin Mosquera Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
|
1 (1) | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 2 | 162 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Primera A | 15 (7) | 647 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | |
|
|
Primera Division | 6 (1) | 410 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (9) | 1232 | 2 | 2 | 4 | 1 | 0 | ||
| 2025 |
|
Copa Colombia | 2 (2) | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
10 (10) | 147 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
Primera A | 15 (7) | 776 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (19) | 968 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Leagues Cup | 1 (1) | 49 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
21 (16) | 622 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
MLS Next Pro | 1 | 79 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
US Open Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (17) | 870 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
CSU | 1 (1) | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 2 (2) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 (5) | 118 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
15 (11) | 509 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (19) | 697 | 4 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
14 (1) | 953 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
12 (11) | 302 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (12) | 1255 | 1 | 4 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
1 (1) | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 6 (4) | 213 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | |
| Total | 7 (5) | 215 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2020 |
|
|
7 (5) | 273 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 9 (7) | 398 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (12) | 671 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
Primera A | 19 (16) | 702 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 19 (16) | 702 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Primera A | 15 (7) | 647 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 |
|
|
Primera Division | 6 (1) | 410 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
|
10 (10) | 147 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 15 (7) | 776 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
|
21 (16) | 622 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 |
|
|
MLS Next Pro | 1 | 79 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
|
5 (5) | 118 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
15 (11) | 509 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
|
14 (1) | 953 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
12 (11) | 302 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
|
1 (1) | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 6 (4) | 213 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | |
| 2020 |
|
Primera A | 9 (7) | 398 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Primera A | 19 (16) | 702 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Copa Colombia | 2 (2) | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
US Open Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
|
1 (1) | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 2 | 162 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
Leagues Cup | 1 (1) | 49 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
CSU | 1 (1) | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 2 (2) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
|
7 (5) | 273 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

