Edimar Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Capixaba | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
PAO | 2 (1) | 49 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 (1) | 49 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
BSB | 17 (7) | 981 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
|
|
Carioca Serie A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 1 (1) | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (8) | 1015 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
BSB | 36 (5) | 2878 | 0 | 2 | 6 | 0 | 0 |
|
|
Carioca Serie A | 9 (1) | 719 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 2 | 210 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 47 (6) | 3807 | 0 | 3 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
20 (6) | 1248 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
PAO | 2 (1) | 69 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 2 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CSU | 13 | 1138 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (8) | 2455 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
|
29 (3) | 2290 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 |
|
|
PAO | 4 (2) | 180 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 2 | 149 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (5) | 2619 | 1 | 0 | 11 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
BSB | 23 (1) | 2008 | 3 | 1 | 3 | 0 | 1 |
|
|
Florida Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (1) | 2008 | 3 | 1 | 3 | 0 | 1 | ||
| 2018 |
|
|
15 (4) | 953 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
PAO | 2 (2) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (6) | 1043 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
|
19 | 1701 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
PAO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CSU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 19 | 1701 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2016 |
|
|
20 (2) | 1675 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (2) | 1675 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
League Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
26 | 2319 | 1 | 0 | 9 | 0 | 0 | |
| Total | 28 | 2499 | 1 | 0 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
|
17 | 1499 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (1) | 1508 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
League Cup | 4 (1) | 180 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
24 | 2160 | 1 | 0 | 8 | 1 | 0 | |
|
|
Taça de Portugal | 3 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (1) | 2430 | 1 | 0 | 11 | 1 | 0 | ||
| 2012/2013 |
|
League Cup | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Liga 1 | 2 (1) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
28 | 2489 | 2 | 0 | 7 | 1 | 0 | |
| Total | 33 (1) | 2579 | 2 | 0 | 7 | 1 | 0 | ||
| 2011/2012 |
|
|
25 (1) | 2126 | 2 | 0 | 6 | 1 | 1 |
| Total | 25 (1) | 2126 | 2 | 0 | 6 | 1 | 1 | ||
| 2010/2011 |
|
Liga 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (1) | 176 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 8 (1) | 176 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2010 |
|
Super Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2009/2010 |
|
|
2 (1) | 116 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 (1) | 116 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Capixaba | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
BSB | 17 (7) | 981 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
BSB | 36 (5) | 2878 | 0 | 2 | 6 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
20 (6) | 1248 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
29 (3) | 2290 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
BSB | 23 (1) | 2008 | 3 | 1 | 3 | 0 | 1 |
| 2018 |
|
|
15 (4) | 953 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
|
19 | 1701 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
|
20 (2) | 1675 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
26 | 2319 | 1 | 0 | 9 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
17 | 1499 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2013/2014 |
|
|
24 | 2160 | 1 | 0 | 8 | 1 | 0 |
| 2012/2013 |
|
Liga 1 | 2 (1) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
28 | 2489 | 2 | 0 | 7 | 1 | 0 | |
| 2011/2012 |
|
|
25 (1) | 2126 | 2 | 0 | 6 | 1 | 1 |
| 2010/2011 |
|
Liga 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
PAO | 2 (1) | 49 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Carioca Serie A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 1 (1) | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
Carioca Serie A | 9 (1) | 719 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 2 | 210 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
PAO | 2 (1) | 69 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 2 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
PAO | 4 (2) | 180 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 2 | 149 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2019 |
|
Florida Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
PAO | 2 (2) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017 |
|
PAO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2016 |
|
CDB | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
League Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
League Cup | 4 (1) | 180 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Taça de Portugal | 3 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2012/2013 |
|
League Cup | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2010 |
|
Super Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
CSU | 13 | 1138 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
CSU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2010/2011 |
|
|
3 (1) | 176 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2009/2010 |
|
|
2 (1) | 116 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:45
Feyenoord in Schotland gelinkt aan transfer van spits Rangers FC
21:25
Oscar Gloukh grote winnaar bij uitblijven transfer Azzedine Ounahi
21:05
Dit haalt Ajax in huis met Enzo Boyomo als Osasuna voorstel van Jordi Cruijff accepteert
20:35
Waarom Ajax in Borja Sainz een opvolger van Mika Godts ziet
Populair transfernieuws
- 25 augustus
- 8K+ views
Ajax moet bij Marc Overmars toeslaan voor 'grootste talent' Antwerp
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 25 augustus
- 6K+ views
Witte rook uit Spanje: Ajax bereikt akkoord met Atlético over jonge centrumverdediger
- 25 augustus
- 6K+ views
Marc Overmars sluit zijn grootste deal bij Antwerp na akkoord met Sunderland
- 29 augustus
- 5K+ views

