Duncan Watmore Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
|
13 (5) | 618 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 13 (5) | 618 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
2 (2) | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
26 (7) | 1594 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (10) | 1648 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
34 (16) | 1694 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 77 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (16) | 1771 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
1 | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
21 (11) | 845 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
16 (10) | 608 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 39 (22) | 1544 | 8 | 3 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
41 (19) | 1969 | 7 | 3 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (2) | 165 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 44 (21) | 2134 | 7 | 4 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
30 (7) | 1864 | 9 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 30 (7) | 1864 | 9 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
FLT | 3 | 237 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 77 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
17 (11) | 622 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (12) | 936 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
FLT | 4 (1) | 187 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 78 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
11 (8) | 349 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (9) | 614 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
6 (2) | 322 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 6 (2) | 322 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
3 (1) | 206 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
14 (3) | 1029 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (4) | 1235 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
|
1 (1) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
23 (16) | 906 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (17) | 996 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
5 (5) | 391 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 (5) | 481 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2012/2013 |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
13 (5) | 618 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
26 (7) | 1594 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
34 (16) | 1694 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
21 (11) | 845 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
16 (10) | 608 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
41 (19) | 1969 | 7 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
30 (7) | 1864 | 9 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
17 (11) | 622 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
11 (8) | 349 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
6 (2) | 322 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
14 (3) | 1029 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
23 (16) | 906 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
|
5 (5) | 391 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
2 (2) | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 77 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
1 | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
3 (2) | 165 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
FLT | 3 | 237 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 77 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
FLT | 4 (1) | 187 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 78 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
|
3 (1) | 206 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
1 (1) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2013/2014 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2012/2013 |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 mei
- 59K+ views
Reijnders maakt AZ 26 miljoen euro rijker na razendsnel vertrek bij Man City
- 7 mei
- 35K+ views
Liverpool na bod van 129 miljoen haast zeker van komst Kylian Mbappé
- 6 mei
- 23K+ views
Rayane Bounida niet blij met vertrek bij Ajax
- 4 mei
- 21K+ views
Transfergate NAC Breda en Sydney van Hooijdonk krijgt nieuwe wending
- 10 mei
- 12K+ views

