Dru Yearwood Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
|
2 | 200 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 4 | 360 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
29 (16) | 1200 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 36 (16) | 1880 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
NCL | 3 (2) | 117 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
25 (5) | 1528 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 | |
|
|
MLS Next Pro | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (7) | 1691 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Leagues Cup | 5 (5) | 148 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
21 (10) | 811 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
MLS Next Pro | 3 | 226 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
US Open Cup | 2 | 148 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (16) | 1333 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
25 (7) | 1550 | 2 | 1 | 5 | 2 | 0 |
|
|
US Open Cup | 3 (1) | 204 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (8) | 1754 | 2 | 2 | 6 | 2 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
29 (11) | 1677 | 1 | 2 | 10 | 1 | 0 |
|
|
|
4 | 325 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (11) | 2002 | 1 | 2 | 10 | 1 | 0 | ||
| 2020 |
|
|
13 (4) | 663 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 13 (4) | 663 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
1 | 55 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (2) | 64 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 5 (2) | 299 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
FLT | 4 (1) | 292 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 95 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
27 (6) | 1620 | 0 | 1 | 4 | 0 | 1 | |
| Total | 33 (8) | 2007 | 0 | 1 | 5 | 0 | 1 | ||
| 2017/2018 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 | 152 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
25 (1) | 2002 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (1) | 2244 | 0 | 3 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
29 (16) | 1200 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
25 (5) | 1528 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 |
|
|
MLS Next Pro | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
|
21 (10) | 811 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
MLS Next Pro | 3 | 226 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
|
25 (7) | 1550 | 2 | 1 | 5 | 2 | 0 |
| 2021 |
|
|
29 (11) | 1677 | 1 | 2 | 10 | 1 | 0 |
|
|
|
4 | 325 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
|
13 (4) | 663 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
2 (2) | 64 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
27 (6) | 1620 | 0 | 1 | 4 | 0 | 1 |
| 2017/2018 |
|
|
25 (1) | 2002 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
2 | 200 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 4 | 360 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
US Open Cup | 2 | 148 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
US Open Cup | 3 (1) | 204 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
1 | 55 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
FLT | 4 (1) | 292 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 95 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 | 152 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
NCL | 3 (2) | 117 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Leagues Cup | 5 (5) | 148 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 mei
- 59K+ views
Reijnders maakt AZ 26 miljoen euro rijker na razendsnel vertrek bij Man City
- 7 mei
- 35K+ views
Liverpool na bod van 129 miljoen haast zeker van komst Kylian Mbappé
- 6 mei
- 23K+ views
Rayane Bounida niet blij met vertrek bij Ajax
- 4 mei
- 21K+ views
Transfergate NAC Breda en Sydney van Hooijdonk krijgt nieuwe wending
- 10 mei
- 12K+ views

