Dmytro Kryskiv Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
1 (2) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (2) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
13 (6) | 744 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (1) | 102 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Ukrainian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (7) | 936 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
24 (4) | 1631 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 |
|
|
|
8 (1) | 673 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Ukrainian Cup | 2 (2) | 78 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (7) | 2382 | 1 | 2 | 4 | 0 | 1 | ||
| 2023/2024 |
|
|
28 (3) | 2106 | 5 | 3 | 5 | 0 | 0 |
|
|
|
5 | 391 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Ukrainian Cup | 4 (1) | 226 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 38 (5) | 2729 | 5 | 3 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
18 (6) | 1036 | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 |
|
|
U19 League | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 184 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (7) | 1319 | 6 | 4 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
16 | 1345 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Ukrainian Cup | 2 (1) | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (1) | 1435 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
UYL | 6 | 505 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 6 | 505 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
UYL | 5 (1) | 275 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 5 (1) | 275 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
UYL | 6 (2) | 380 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 6 (2) | 380 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
1 (2) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
13 (6) | 744 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
24 (4) | 1631 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 |
| 2023/2024 |
|
|
28 (3) | 2106 | 5 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
18 (6) | 1036 | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 |
|
|
U19 League | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
16 | 1345 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Ukrainian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Ukrainian Cup | 2 (2) | 78 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Ukrainian Cup | 4 (1) | 226 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Ukrainian Cup | 2 (1) | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
3 (1) | 102 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
8 (1) | 673 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
5 | 391 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
1 (1) | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 | 184 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
UYL | 6 | 505 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
UYL | 5 (1) | 275 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
UYL | 6 (2) | 380 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
3 (3) | 53 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Olympic Games | 3 | 233 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
21C | 4 | 261 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

