Denis Onyango Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
MTN8 Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
CAF Champions League | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
MTN8 Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Nedbank Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SAP | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
FIFA Club World Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
CAF Champions League | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
MTN8 Cup | 1 | 83 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
|
|
Nedbank Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SAP | 10 (1) | 829 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | |
| Total | 13 (1) | 1002 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | ||
| 2024 |
|
League Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
CAF Champions League | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
MTN8 Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Nedbank Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SAP | 6 | 487 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 9 | 757 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
African Football League | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
League Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
CAF Champions League | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
MTN8 Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Nedbank Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
SAP | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 | 630 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
Black Label Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
CAF Champions League | 6 | 540 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
MTN8 Cup | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Nedbank Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SAP | 16 | 1440 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
| Total | 25 | 2280 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2020/2021 |
|
CAF Champions League | 7 | 586 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
MTN8 Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Nedbank Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SAP | 25 | 2250 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 34 | 3016 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
CAF Champions League | 7 | 597 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
MTN8 Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Nedbank Cup | 4 | 390 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SAP | 21 | 1874 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 35 | 3131 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
League Cup | 4 | 346 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 346 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
CAF Champions League | 9 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
MTN8 Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Nedbank Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SAP | 17 | 1471 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 28 | 2491 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
CAF Champions League | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
Nedbank Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SAP | 25 | 2160 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 26 | 2250 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
CAF Champions League | 6 | 570 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 | 660 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
SAP | 18 | 1550 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 18 | 1550 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2016 |
|
CAF Champions League | 6 | 479 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 8 | 659 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
SAP | 23 | 900 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 23 | 900 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
SAP | 12 | 1080 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 12 | 1080 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2012/2013 |
|
SAP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2011/2012 |
|
SAP | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
SAP | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
SAP | 10 (1) | 829 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 2023/2024 |
|
SAP | 6 | 487 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
SAP | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
SAP | 16 | 1440 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2020/2021 |
|
SAP | 25 | 2250 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
SAP | 21 | 1874 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
SAP | 17 | 1471 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
SAP | 25 | 2160 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
SAP | 18 | 1550 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
SAP | 23 | 900 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
SAP | 12 | 1080 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2012/2013 |
|
SAP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2011/2012 |
|
SAP | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
MTN8 Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
MTN8 Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Nedbank Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
MTN8 Cup | 1 | 83 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
Nedbank Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
League Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
MTN8 Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Nedbank Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
League Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
MTN8 Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Nedbank Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
Black Label Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
MTN8 Cup | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Nedbank Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
MTN8 Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Nedbank Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
MTN8 Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Nedbank Cup | 4 | 390 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019 |
|
League Cup | 4 | 346 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
MTN8 Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Nedbank Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018 |
|
League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
Nedbank Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
CAF Champions League | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
FIFA Club World Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
CAF Champions League | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
CAF Champions League | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
African Football League | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
CAF Champions League | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
CAF Champions League | 6 | 540 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
CAF Champions League | 7 | 586 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
CAF Champions League | 7 | 597 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
CAF Champions League | 9 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
CAF Champions League | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
CAF Champions League | 6 | 570 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
CAF Champions League | 6 | 479 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2026 |
|
CAF World Cup Qualification | 0 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
|
2 | 136 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Africa Cup of Nations Qualifications | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
|
4 | 342 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
CAF World Cup Qualification | 5 | 450 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
20:58
De enige dossiers die Jordi Cruijff bij Ajax niet kon oplossen deze zomer
19:55
PSV zorgt met nieuwe spelers voor bijna zestig miljoen euro aan transferwaarde
19:02
Waarde Matthijs de Ligt nadert dieptepunt sinds transfer bij Ajax
18:01
Ajax en Owen Wijndal nog steeds bij elkaar: gaat scenario Quinten Timber volgen?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 27K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

