David Turnbull Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
2 | 125 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 94 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 4 (1) | 219 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
4 (2) | 216 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 | 180 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 71 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
41 (25) | 1856 | 2 | 4 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 48 (27) | 2323 | 3 | 4 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
19 (9) | 825 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 19 (9) | 825 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
17 (6) | 869 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SLC | 1 (1) | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
16 (7) | 676 | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (2) | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 36 (16) | 1604 | 7 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
SLC | 2 (1) | 90 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
28 (22) | 872 | 4 | 6 | 1 | 0 | 1 | |
|
|
Scottish Cup | 3 (1) | 154 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 (5) | 97 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 38 (29) | 1213 | 5 | 7 | 1 | 0 | 1 | ||
| 2022 |
|
Sydney Super Cup | 2 | 150 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 150 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
SLC | 4 | 295 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
25 (5) | 1820 | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 183 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
10 (1) | 776 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 42 (7) | 3085 | 10 | 7 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
31 (6) | 2068 | 8 | 6 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
5 | 431 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 87 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 39 (6) | 2766 | 10 | 7 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
2 (2) | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 1 | 68 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 3 (2) | 104 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
SLC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
30 (3) | 2460 | 15 | 5 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (3) | 2550 | 15 | 5 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
2 | 172 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 3 (1) | 172 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
2 (1) | 94 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
41 (25) | 1856 | 2 | 4 | 4 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
19 (9) | 825 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
17 (6) | 869 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
16 (7) | 676 | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
28 (22) | 872 | 4 | 6 | 1 | 0 | 1 |
| 2021/2022 |
|
|
25 (5) | 1820 | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
31 (6) | 2068 | 8 | 6 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
5 | 431 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
2 (2) | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
30 (3) | 2460 | 15 | 5 | 2 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
2 | 172 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
2 | 125 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
4 (2) | 216 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 | 180 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 71 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
SLC | 1 (1) | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
SLC | 2 (1) | 90 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 3 (1) | 154 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
Sydney Super Cup | 2 | 150 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
SLC | 4 | 295 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
Scottish Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Scottish Cup | 1 | 68 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
SLC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
Scottish Cup | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
2 (2) | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
5 (5) | 97 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
2 | 183 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
10 (1) | 776 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
1 | 87 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
21C | 3 (1) | 136 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
09:26
PSV sportieve winnaar door uitblijven transfers Ricardo Pepi en Sergiño Dest
21:52
Jorthy Mokio ziet waarde bij Ajax sterk dalen onder 10 miljoen
20:58
De enige dossiers die Jordi Cruijff bij Ajax niet kon oplossen deze zomer
19:55
PSV zorgt met nieuwe spelers voor bijna zestig miljoen euro aan transferwaarde
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

