David Strelec Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
1 (1) | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 2 (2) | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
35 (10) | 2077 | 8 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Niké Liga | 3 (1) | 140 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 (1) | 299 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 44 (12) | 2696 | 13 | 2 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Niké Liga | 29 (7) | 2045 | 20 | 5 | 4 | 0 | 0 |
|
|
Slovakia Cup | 2 (1) | 106 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
16 | 1314 | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 47 (8) | 3465 | 25 | 8 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
2. Liga | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Niké Liga | 28 (9) | 1723 | 11 | 10 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Slovakia Cup | 1 (1) | 25 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 96 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
8 (2) | 452 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 137 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 42 (13) | 2523 | 15 | 11 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
2 (1) | 115 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
7 (6) | 163 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
ISB | 16 (3) | 1027 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (10) | 1305 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Niké Liga | 4 (1) | 297 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
10 (3) | 506 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 (3) | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 (2) | 187 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (9) | 1090 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
2. Liga | 4 | 303 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Niké Liga | 25 (8) | 1423 | 9 | 4 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (8) | 1726 | 10 | 4 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
2. Liga | 2 | 147 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Niké Liga | 12 (4) | 709 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (2) | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
UYL | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (6) | 976 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
Niké Liga | 13 (11) | 300 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 13 (11) | 300 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
Niké Liga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
1 (1) | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
35 (10) | 2077 | 8 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Niké Liga | 3 (1) | 140 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
Niké Liga | 29 (7) | 2045 | 20 | 5 | 4 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
2. Liga | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Niké Liga | 28 (9) | 1723 | 11 | 10 | 1 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
7 (6) | 163 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 16 (3) | 1027 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
Niké Liga | 4 (1) | 297 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
10 (3) | 506 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
2. Liga | 4 | 303 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Niké Liga | 25 (8) | 1423 | 9 | 4 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
2. Liga | 2 | 147 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Niké Liga | 12 (4) | 709 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
Niké Liga | 13 (11) | 300 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
Niké Liga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
1 (1) | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Slovakia Cup | 2 (1) | 106 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Slovakia Cup | 1 (1) | 25 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
2 (1) | 115 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
4 (1) | 299 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
16 | 1314 | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
2 (1) | 96 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
8 (2) | 452 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 137 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
3 (3) | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 (2) | 187 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (2) | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
UYL | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2026 |
|
|
7 | 567 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
5 (2) | 381 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
4 (2) | 181 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
3 (2) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
9 (8) | 185 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
21C | 7 | 562 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
12:59
Feyenoord ontvangt recordbod van 37,5 miljoen op Anis Hadj Moussa: het dilemma
12:19
Kees Smit ziet waarde dalen na uitblijven van toptransfer
11:48
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
11:00
ACV Assen en Harkemase Boys de talentenfabrieken van de Derde Divisie
Populair transfernieuws
- 3 september
- 10K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
Ajax hoopt met Kasper Dolberg vurig op FC Midtjylland: dit is de stand van zaken
- 2 september
- 5K+ views

