Daniel Batz Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
21 | 1890 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
6 | 540 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 27 | 2430 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
G3L | 38 | 3420 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 38 | 3420 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
G3L | 37 | 3287 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 37 | 3287 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
G3L | 38 | 3420 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 38 | 3420 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
5 | 510 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Regionalliga Südwest | 23 | 2070 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 28 | 2580 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
Regionalliga Südwest | 33 | 2970 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 33 | 2970 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Regionalliga Nord | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Regionalliga Südwest | 35 | 3134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 37 | 3314 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
Regionalliga Südwest | 34 | 450 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 34 | 450 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
G3L | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Regionalliga Südwest | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2012/2013 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2011/2012 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2010/2011 |
|
Regionalliga: Sud | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
21 | 1890 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
G3L | 38 | 3420 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
G3L | 37 | 3287 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
G3L | 38 | 3420 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Regionalliga Südwest | 23 | 2070 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Regionalliga Südwest | 33 | 2970 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
Regionalliga Nord | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Regionalliga Südwest | 35 | 3134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
Regionalliga Südwest | 34 | 450 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
G3L | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
Regionalliga Südwest | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2012/2013 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2011/2012 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2010/2011 |
|
Regionalliga: Sud | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
5 | 510 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2012/2013 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
6 | 540 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
12:40
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
12:25
Het debuut van Erik ten Hag bij FC Twente: zo verliep zijn eerste transferwindow
11:50
Zidane Iqbal mag weg bij FC Utrecht: dit zijn de opties
10:50
Feyenoord zet streep door transfer Hadj Moussa en dat is om 2 redenen hartstikke logisch
Populair transfernieuws
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
Ajax hoopt met Kasper Dolberg vurig op FC Midtjylland: dit is de stand van zaken
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 2 september
- 5K+ views
Ajax ziet FC Porto officieel bod neerleggen op Youri Baas
- 2 september
- 5K+ views

