Charles Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
League Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
19 | 1710 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Taça de Portugal | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 22 | 1980 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Taça de Portugal | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 3 | 270 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
League Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
8 (1) | 674 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Taça de Portugal | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 12 (1) | 1034 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Cyprus Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Protathlima Cyta | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
League Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
14 | 1260 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Taça de Portugal | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 15 | 1350 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Taça de Portugal | 1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 4 | 390 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
League Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
9 | 810 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 12 | 1080 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
League Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
21 | 1890 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 23 | 2070 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
League Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
27 (1) | 2386 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (1) | 2746 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
League Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
18 | 1620 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 19 | 1620 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015 |
|
|
9 (1) | 720 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 9 (1) | 720 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
19 | 1710 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
8 (1) | 674 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Protathlima Cyta | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
SLT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
14 | 1260 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
9 | 810 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
21 | 1890 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
27 (1) | 2386 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
18 | 1620 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015 |
|
|
9 (1) | 720 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
League Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Taça de Portugal | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Taça de Portugal | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
League Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Taça de Portugal | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
Cyprus Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
League Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Taça de Portugal | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
Taça de Portugal | 1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
League Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
League Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
League Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
League Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015 |
|
CDB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
12:40
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
12:25
Het debuut van Erik ten Hag bij FC Twente: zo verliep zijn eerste transferwindow
11:50
Zidane Iqbal mag weg bij FC Utrecht: dit zijn de opties
10:50
Feyenoord zet streep door transfer Hadj Moussa en dat is om 2 redenen hartstikke logisch
Populair transfernieuws
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
Ajax hoopt met Kasper Dolberg vurig op FC Midtjylland: dit is de stand van zaken
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 2 september
- 5K+ views
Ajax ziet FC Porto officieel bod neerleggen op Youri Baas
- 2 september
- 5K+ views

