Celal Hanalp Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
TL1 | 3 (2) | 94 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 (2) | 94 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
TL1 | 23 (12) | 1142 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Turkish Cup | 3 | 235 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (12) | 1377 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
TL1 | 31 (4) | 2505 | 3 | 2 | 5 | 0 | 1 |
|
|
Turkish Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (4) | 2505 | 3 | 2 | 5 | 0 | 1 | ||
| 2022/2023 |
|
TL1 | 26 (13) | 1227 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 26 (13) | 1227 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
TL1 | 1 | 46 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
2. Lig: Kirmizi | 35 (4) | 2941 | 3 | 0 | 8 | 0 | 0 | |
|
|
Turkish Cup | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 38 (4) | 3197 | 3 | 0 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
2. Lig: Kirmizi | 27 (2) | 2207 | 4 | 0 | 4 | 1 | 0 |
|
|
Turkish Cup | 2 (1) | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (3) | 2341 | 4 | 0 | 4 | 1 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
2. Lig: Beyaz | 25 (3) | 1944 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 |
|
|
Turkish Cup | 1 (1) | 51 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (4) | 1995 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
3. Lig: Group 2 | 31 (1) | 2633 | 2 | 0 | 8 | 0 | 0 |
|
|
Turkish Cup | 1 (1) | 58 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (2) | 2691 | 2 | 0 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
3. Lig: Group 3 | 29 (1) | 2522 | 7 | 0 | 7 | 0 | 0 |
|
|
Turkish Cup | 1 (1) | 74 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (2) | 2596 | 7 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
3. Lig: Group 1 | 17 (4) | 360 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 17 (4) | 360 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
2. Lig: Beyaz | 7 (6) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
3. Lig: Group 1 | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 9 (6) | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
TL1 | 3 (2) | 94 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
TL1 | 23 (12) | 1142 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
TL1 | 31 (4) | 2505 | 3 | 2 | 5 | 0 | 1 |
| 2022/2023 |
|
TL1 | 26 (13) | 1227 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
TL1 | 1 | 46 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
2. Lig: Kirmizi | 35 (4) | 2941 | 3 | 0 | 8 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
2. Lig: Kirmizi | 27 (2) | 2207 | 4 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| 2019/2020 |
|
2. Lig: Beyaz | 25 (3) | 1944 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
3. Lig: Group 2 | 31 (1) | 2633 | 2 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
3. Lig: Group 3 | 29 (1) | 2522 | 7 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
3. Lig: Group 1 | 17 (4) | 360 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
2. Lig: Beyaz | 7 (6) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
3. Lig: Group 1 | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
Turkish Cup | 3 | 235 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Turkish Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Turkish Cup | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Turkish Cup | 2 (1) | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Turkish Cup | 1 (1) | 51 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Turkish Cup | 1 (1) | 58 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
Turkish Cup | 1 (1) | 74 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
