Carlos Mora Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Liga 1 | 7 (4) | 389 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 (1) | 263 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 | 360 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 15 (5) | 1012 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Liga 1 | 29 (8) | 2033 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 |
|
|
Romania Cup | 4 | 430 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
10 (2) | 789 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 43 (10) | 3252 | 5 | 7 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Liga 1 | 33 (8) | 2098 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Romania Cup | 3 (2) | 247 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 36 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (10) | 2381 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
NCL | 2 | 171 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 171 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Primera División | 43 (7) | 3158 | 10 | 6 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 43 (7) | 3158 | 10 | 6 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Concacaf Central American Cup | 8 (1) | 559 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 |
|
|
NCL | 2 | 134 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 10 (1) | 693 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Primera División | 22 (9) | 1039 | 10 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Total | 22 (9) | 1039 | 10 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
Concacaf League | 9 (2) | 614 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 9 (2) | 614 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Primera División | 33 (18) | 1411 | 8 | 0 | 9 | 0 | 0 |
| Total | 33 (18) | 1411 | 8 | 0 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
Concacaf League | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
Concacaf League | 5 (3) | 222 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 5 (3) | 222 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Liga 1 | 7 (4) | 389 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Liga 1 | 29 (8) | 2033 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Liga 1 | 33 (8) | 2098 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Primera División | 43 (7) | 3158 | 10 | 6 | 4 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Primera División | 22 (9) | 1039 | 10 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Concacaf League | 9 (2) | 614 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Primera División | 33 (18) | 1411 | 8 | 0 | 9 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Concacaf League | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
Concacaf League | 5 (3) | 222 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
Super Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Romania Cup | 4 | 430 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Romania Cup | 3 (2) | 247 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
4 (1) | 263 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 | 360 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025/2026 |
|
|
10 (2) | 789 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
1 | 36 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
NCL | 2 | 171 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Concacaf Central American Cup | 8 (1) | 559 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 |
|
|
NCL | 2 | 134 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2026 |
|
WC Qualification Concacaf | 5 (2) | 332 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
CGC | 4 | 314 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CONCACAF Gold Cup Qualification | 2 (1) | 150 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
CONCACAF Nations League | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
CGC | 2 (1) | 77 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
WC Qualification Concacaf | 1 | 65 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
WC Qualification Intercontinental Playoffs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
CONCACAF Nations League | 2 (1) | 78 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

