Carlos Henao Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Copa Colombia | 2 | 180 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 24 (1) | 2057 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (1) | 2237 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
|
6 | 540 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa Colombia | 4 (1) | 314 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
CSU | 2 | 210 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Primera A | 35 (4) | 2770 | 1 | 1 | 10 | 0 | 1 | |
|
|
Superliga | 2 | 210 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 49 (5) | 4044 | 2 | 1 | 16 | 0 | 1 | ||
| 2024 |
|
Copa Colombia | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 28 | 2434 | 2 | 2 | 9 | 0 | 0 | |
| Total | 29 | 2524 | 2 | 2 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Primera A | 18 (1) | 1449 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 18 (1) | 1449 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
Primera A | 30 (3) | 2408 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 30 (3) | 2408 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
Primera A | 24 (7) | 1504 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Total | 24 (7) | 1504 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
Primera A | 10 | 900 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 10 | 900 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
Primera A | 15 (1) | 1286 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 15 | 1330 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (1) | 2616 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
|
1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 7 | 575 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
Primera A | 20 (2) | 1695 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (3) | 2271 | 3 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Primera A | 14 (1) | 1132 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (1) | 1492 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2016 |
|
Primera A | 36 | 3240 | 6 | 0 | 10 | 0 | 0 |
| Total | 36 | 3240 | 6 | 0 | 10 | 0 | 0 | ||
| 2015 |
|
Primera A | 20 | 1170 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 20 | 1170 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Primera A | 24 (1) | 2057 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Primera A | 35 (4) | 2770 | 1 | 1 | 10 | 0 | 1 |
| 2024 |
|
Primera A | 28 | 2434 | 2 | 2 | 9 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Primera A | 18 (1) | 1449 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Primera A | 30 (3) | 2408 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Primera A | 24 (7) | 1504 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
Primera A | 10 | 900 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Primera A | 15 (1) | 1286 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 15 | 1330 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| 2018 |
|
Primera A | 20 (2) | 1695 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
Primera A | 14 (1) | 1132 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
Primera A | 36 | 3240 | 6 | 0 | 10 | 0 | 0 |
| 2015 |
|
Primera A | 20 | 1170 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Copa Colombia | 2 | 180 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Copa Colombia | 4 (1) | 314 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
Superliga | 2 | 210 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
Copa Colombia | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
|
6 | 540 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 2 | 210 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2018 |
|
|
1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 7 | 575 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| 2017 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 1 september
- 5K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 29 augustus
- 4K+ views
Jordi Cruijff voorziet Ajax-selectie van flinke kwaliteitsimpuls bij komst Ilaix Moriba
- 31 augustus
- 4K+ views

