Boubacari Doucouré Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
SEL | 2 | 111 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 111 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Serbian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLS | 35 (2) | 2953 | 4 | 2 | 9 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (2) | 2953 | 4 | 2 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
SEL | 32 | 2857 | 3 | 0 | 5 | 1 | 0 |
|
|
Serbian Cup | 1 | 87 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 33 | 2944 | 3 | 0 | 5 | 1 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Play-offs 1/2 | 2 (1) | 125 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Serbian Cup | 2 (1) | 164 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SLS | 32 (3) | 2471 | 0 | 2 | 9 | 0 | 0 | |
| Total | 36 (5) | 2760 | 1 | 2 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Serbian Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLS | 1 (1) | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SLS | 29 | 2346 | 2 | 0 | 6 | 1 | 0 | |
| Total | 31 (1) | 2471 | 2 | 0 | 6 | 1 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
FN1 | 17 (4) | 1178 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Serbian Cup | 1 (1) | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SLS | 7 (7) | 65 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (12) | 1248 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
FL2 | 2 (1) | 82 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLS | 18 | 1603 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 20 (1) | 1685 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
FL2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National 3: Group B | 16 | 1440 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 16 | 1440 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
National 3: Group B | 19 | 1660 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Total | 19 | 1660 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
National 3: Group G | 5 (2) | 325 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 5 (2) | 325 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
FN1 | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
SEL | 2 | 111 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
SLS | 35 (2) | 2953 | 4 | 2 | 9 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
SEL | 32 | 2857 | 3 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| 2023/2024 |
|
SLS | 32 (3) | 2471 | 0 | 2 | 9 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
SLS | 1 (1) | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLS | 29 | 2346 | 2 | 0 | 6 | 1 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
FN1 | 17 (4) | 1178 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SLS | 7 (7) | 65 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
FL2 | 2 (1) | 82 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLS | 18 | 1603 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
FL2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National 3: Group B | 16 | 1440 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
National 3: Group B | 19 | 1660 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
National 3: Group G | 5 (2) | 325 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
FN1 | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Serbian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Serbian Cup | 1 | 87 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Serbian Cup | 2 (1) | 164 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Serbian Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Serbian Cup | 1 (1) | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

