Bashir Humphreys Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 154 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 3 | 274 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
2 | 136 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
20 (3) | 1578 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (3) | 1714 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
25 (5) | 1779 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 123 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (6) | 1992 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
24 (2) | 1897 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 122 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (3) | 2109 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Florida Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
G2B | 12 | 1080 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
FLT | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 10 (1) | 810 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (1) | 2340 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
MLS Next Pro Invitational | 1 | 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
FLT | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 13 (1) | 1088 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (1) | 1208 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
Premier League 2 Division One | 1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
U18 Premier League | 20 (1) | 1715 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (2) | 1726 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
U18 Premier League | 11 (4) | 695 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 11 (4) | 695 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
2 | 154 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
20 (3) | 1578 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
25 (5) | 1779 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
24 (2) | 1897 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
G2B | 12 | 1080 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 10 (1) | 810 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
Premier League 2 Division One | 13 (1) | 1088 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Premier League 2 Division One | 1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
U18 Premier League | 20 (1) | 1715 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
U18 Premier League | 11 (4) | 695 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
2 | 136 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 123 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 122 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
Florida Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
FLT | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
MLS Next Pro Invitational | 1 | 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
U20 | 4 | 345 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
19Q | 3 (1) | 204 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
15:29
Gerucht: 'Ajax krijgt Hiroki Ito van Bayern München aangeboden'
14:57
Deze spelers mogen FC Twente nog verlaten in de slotfase van de transferperiode
14:20
Brian Brobbey kan Sunderland op de valreep inruilen voor Serie A
14:10
Na miljoenen voor Ayase Ueda moet Feyenoord deze 3 opties overwegen
Populair transfernieuws
- 24 augustus
- 13K+ views
Jordi Cruijff voorziet Ajax van kwaliteitsimpuls als laatste grote plannen slagen
- 25 augustus
- 8K+ views
Ajax moet bij Marc Overmars toeslaan voor 'grootste talent' Antwerp
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 25 augustus
- 6K+ views
Witte rook uit Spanje: Ajax bereikt akkoord met Atlético over jonge centrumverdediger
- 25 augustus
- 6K+ views

