Bart van Rooij Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
|
32 | 2838 | 3 | 5 | 5 | 0 | 1 |
|
|
KNVB Beker | 4 | 380 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 36 | 3218 | 3 | 6 | 5 | 0 | 1 | ||
| 2024/2025 |
|
|
2 | 178 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
34 | 3054 | 1 | 5 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
KNVB Beker | 2 | 180 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
9 | 840 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | |
| Total | 47 | 4252 | 1 | 7 | 4 | 1 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
24 (1) | 1979 | 2 | 3 | 4 | 1 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 5 | 478 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (1) | 2457 | 3 | 4 | 4 | 1 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
33 | 2970 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 3 | 286 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 36 | 3256 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
33 | 2970 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 2 (1) | 98 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (1) | 3068 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
Eredivisie Playoffs | 3 | 270 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
38 | 3409 | 3 | 4 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
KNVB Beker | 2 | 240 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 43 | 3919 | 4 | 4 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
24 | 2132 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 24 | 2132 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
1 (1) | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
32 | 2838 | 3 | 5 | 5 | 0 | 1 |
| 2024/2025 |
|
|
2 | 178 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
34 | 3054 | 1 | 5 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
24 (1) | 1979 | 2 | 3 | 4 | 1 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
33 | 2970 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
33 | 2970 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
38 | 3409 | 3 | 4 | 3 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
24 | 2132 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
1 (1) | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
KNVB Beker | 4 | 380 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
KNVB Beker | 2 | 180 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
KNVB Beker | 5 | 478 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
KNVB Beker | 3 | 286 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
KNVB Beker | 2 (1) | 98 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
KNVB Beker | 2 | 240 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
9 | 840 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 mei
- 59K+ views
Reijnders maakt AZ 26 miljoen euro rijker na razendsnel vertrek bij Man City
- 7 mei
- 35K+ views
Liverpool na bod van 129 miljoen haast zeker van komst Kylian Mbappé
- 6 mei
- 23K+ views
Rayane Bounida niet blij met vertrek bij Ajax
- 4 mei
- 21K+ views
Transfergate NAC Breda en Sydney van Hooijdonk krijgt nieuwe wending
- 10 mei
- 12K+ views

