Yaxiong Bao Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Chinese Super League | 7 | 630 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 7 | 630 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
AFC | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Chinese FA Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Chinese Super League | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
AFC | 10 | 900 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 10 | 900 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Chinese FA Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Chinese Super League | 29 | 2593 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | |
|
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 | 2863 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2023 |
|
Chinese FA Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Chinese Super League | 12 | 1080 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 14 | 1260 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
Chinese FA Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Chinese Super League | 24 | 2160 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 24 | 2160 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
Chinese FA Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Chinese Super League | 17 (1) | 1441 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (1) | 1531 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
Chinese Super League | 15 | 1380 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 15 | 1380 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
Chinese FA Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Chinese Super League | 4 (2) | 184 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 4 (2) | 184 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Chinese Super League | 7 | 630 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Chinese Super League | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Chinese Super League | 29 | 2593 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 2023 |
|
Chinese Super League | 12 | 1080 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Chinese Super League | 24 | 2160 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Chinese Super League | 17 (1) | 1441 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
Chinese Super League | 15 | 1380 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Chinese Super League | 4 (2) | 184 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Chinese FA Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
Chinese FA Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
Chinese FA Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Chinese FA Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Chinese FA Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Chinese FA Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
AFC | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
AFC | 10 | 900 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 mei
- 59K+ views
Reijnders maakt AZ 26 miljoen euro rijker na razendsnel vertrek bij Man City
- 7 mei
- 35K+ views
Liverpool na bod van 129 miljoen haast zeker van komst Kylian Mbappé
- 6 mei
- 23K+ views
Rayane Bounida niet blij met vertrek bij Ajax
- 4 mei
- 21K+ views
Transfergate NAC Breda en Sydney van Hooijdonk krijgt nieuwe wending
- 10 mei
- 12K+ views
