Atakan Çankaya Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
TL1 | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
17 | 1530 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Turkish Cup | 1 | 46 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 18 | 1576 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
TL1 | 32 (1) | 2751 | 5 | 0 | 9 | 0 | 0 |
|
|
Turkish Cup | 2 (2) | 71 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (3) | 2822 | 5 | 0 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
24 (10) | 1417 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
Turkish Cup | 6 (2) | 460 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (12) | 1877 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
20 (5) | 1336 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
Turkish Cup | 6 (1) | 490 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (6) | 1826 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
24 (7) | 1578 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
|
|
Turkish Cup | 1 (1) | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (8) | 1585 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
24 (4) | 1687 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
|
|
Turkish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (4) | 1777 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
TL1 | 32 | 2865 | 1 | 1 | 12 | 0 | 0 |
|
|
Turkish Cup | 1 (1) | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (1) | 2886 | 1 | 1 | 12 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
TL1 | 15 (7) | 783 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
|
|
TL1 | 4 (2) | 157 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Turkish Cup | 4 | 369 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (9) | 1309 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
2. Lig: Beyaz | 26 | 2141 | 2 | 0 | 12 | 0 | 0 |
|
|
Turkish Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 27 | 2261 | 2 | 0 | 13 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
3. Lig: Group 1 | 24 (5) | 682 | 2 | 0 | 10 | 0 | 0 |
| Total | 24 (5) | 682 | 2 | 0 | 10 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
3. Lig: Group 1 | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
TL1 | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
17 | 1530 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
TL1 | 32 (1) | 2751 | 5 | 0 | 9 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
24 (10) | 1417 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
20 (5) | 1336 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
24 (7) | 1578 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
24 (4) | 1687 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
TL1 | 32 | 2865 | 1 | 1 | 12 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
TL1 | 15 (7) | 783 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
|
|
TL1 | 4 (2) | 157 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
2. Lig: Beyaz | 26 | 2141 | 2 | 0 | 12 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
3. Lig: Group 1 | 24 (5) | 682 | 2 | 0 | 10 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
3. Lig: Group 1 | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Turkish Cup | 1 | 46 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Turkish Cup | 2 (2) | 71 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Turkish Cup | 6 (2) | 460 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Turkish Cup | 6 (1) | 490 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Turkish Cup | 1 (1) | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Turkish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Turkish Cup | 1 (1) | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Turkish Cup | 4 | 369 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
Turkish Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
Tournoi Maurice Revello | 4 | 322 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

