Aristotelis Karasalidis Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Greek Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
7 (3) | 384 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 7 (3) | 384 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Greek Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
15 (10) | 640 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (10) | 820 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Super League 2 - South | 7 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 7 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Greek Cup | 2 (1) | 68 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Super League 2 | 10 | 900 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 12 (1) | 968 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Super League 2 | 17 (2) | 1346 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 |
| Total | 17 (2) | 1346 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | ||
| 2020/2021 |
|
Super League - Playoffs | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
14 (1) | 1144 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 15 (1) | 1234 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
32 (1) | 2811 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| Total | 32 (1) | 2811 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
19 (5) | 1306 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (5) | 1306 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
24 (15) | 970 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 24 (15) | 970 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
20 (1) | 1704 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Total | 20 (1) | 1704 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
|
19 | 1612 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Total | 19 | 1612 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
|
10 | 900 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 10 | 900 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
Football League | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2012/2013 |
|
Football League | 23 (6) | 1440 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 23 (6) | 1440 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2011/2012 |
|
Football League | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
7 (3) | 384 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
15 (10) | 640 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Super League 2 - South | 7 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Super League 2 | 10 | 900 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Super League 2 | 17 (2) | 1346 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 |
| 2020/2021 |
|
|
14 (1) | 1144 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
32 (1) | 2811 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
19 (5) | 1306 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
24 (15) | 970 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
20 (1) | 1704 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
19 | 1612 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
10 | 900 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
Football League | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2012/2013 |
|
Football League | 23 (6) | 1440 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2011/2012 |
|
Football League | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
Greek Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Greek Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Greek Cup | 2 (1) | 68 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:00
Ouazane ontwikkelt zich stormachtig bij Ajax en solliciteert naar basisplaats
20:40
Feyenoord moet zich wéér buigen over positie onder de lat na komst Tjark Ernst
20:00
Liam van Nistelrooij bij PSV op weg om in voetsporen van vader Ruud te treden
19:10
Ajax strijdt tegen Hajduk Split: dit zijn de 5 duurste spelers van beide clubs
Populair transfernieuws
- 13 oktober
- 4K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views

