Antonio Castillo Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Chilean Cup | 4 | 346 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Copa de La Liga | 6 (1) | 363 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CPD | 17 (4) | 1253 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (5) | 1962 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Chilean Cup | 6 (1) | 486 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CPD | 8 (2) | 543 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (3) | 1029 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Chilean Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
4 (2) | 162 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
CSU | 4 | 390 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CPD | 19 | 1645 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
Super Cup | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (2) | 2299 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Chilean Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CPD | 24 (11) | 1289 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (11) | 1409 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
Chilean Cup | 7 (1) | 439 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CPD | 17 (6) | 1092 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (7) | 1531 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
Chilean Cup | 6 | 524 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 1 (1) | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CPD | 17 (11) | 794 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (12) | 1347 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
CSU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CPD | 8 | 599 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 8 | 599 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
CPD | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
CPD | 17 (4) | 1253 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
CPD | 8 (2) | 543 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
CPD | 19 | 1645 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
CPD | 24 (11) | 1289 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
CPD | 17 (6) | 1092 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
CPD | 17 (11) | 794 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
CPD | 8 | 599 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
CPD | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Chilean Cup | 4 | 346 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Copa de La Liga | 6 (1) | 363 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
Chilean Cup | 6 (1) | 486 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Chilean Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
Chilean Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Chilean Cup | 7 (1) | 439 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Chilean Cup | 6 | 524 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
4 (2) | 162 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 4 | 390 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
CSU | 1 (1) | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
CSU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:00
Ouazane ontwikkelt zich stormachtig bij Ajax en solliciteert naar basisplaats
20:40
Feyenoord moet zich wéér buigen over positie onder de lat na komst Tjark Ernst
20:00
Liam van Nistelrooij bij PSV op weg om in voetsporen van vader Ruud te treden
19:10
Ajax strijdt tegen Hajduk Split: dit zijn de 5 duurste spelers van beide clubs
Populair transfernieuws
- 13 oktober
- 4K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views

