Antoine Leautey Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Chinese Super League | 5 (2) | 325 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 5 (2) | 325 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
3 | 220 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FL2 | 20 (2) | 1578 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
FL2 | 8 (1) | 576 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (3) | 2374 | 3 | 5 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
1 (1) | 90 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FL2 | 33 (1) | 2937 | 10 | 4 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (2) | 3027 | 10 | 5 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
1 | 88 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FL2 | 37 (1) | 3046 | 4 | 4 | 1 | 0 | 1 | |
| Total | 38 (1) | 3134 | 4 | 4 | 1 | 0 | 1 | ||
| 2022/2023 |
|
|
1 | 68 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FL2 | 36 (3) | 2798 | 4 | 6 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (3) | 2866 | 4 | 6 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
League Cup | 1 | 58 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
27 (11) | 1457 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
Taça de Portugal | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (11) | 1605 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
25 (9) | 1404 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Taça de Portugal | 1 | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (9) | 1465 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
3 (1) | 192 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FL2 | 27 (7) | 1746 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (8) | 1938 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
FL2 | 33 (9) | 2249 | 2 | 5 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 33 (9) | 2249 | 2 | 5 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FL2 | 33 (15) | 1608 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (15) | 1698 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
FN1 | 28 (4) | 1792 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
National 3: Group E | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (4) | 1882 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
National 3: Group F | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
National 3: Group E | 8 (1) | 630 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 8 (1) | 630 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Chinese Super League | 5 (2) | 325 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
FL2 | 20 (2) | 1578 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FL2 | 8 (1) | 576 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
FL2 | 33 (1) | 2937 | 10 | 4 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
FL2 | 37 (1) | 3046 | 4 | 4 | 1 | 0 | 1 |
| 2022/2023 |
|
FL2 | 36 (3) | 2798 | 4 | 6 | 3 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
27 (11) | 1457 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
25 (9) | 1404 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
FL2 | 27 (7) | 1746 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
FL2 | 33 (9) | 2249 | 2 | 5 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
FL2 | 33 (15) | 1608 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
FN1 | 28 (4) | 1792 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
National 3: Group E | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2015/2016 |
|
National 3: Group F | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
National 3: Group E | 8 (1) | 630 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
3 | 220 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
1 (1) | 90 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
1 | 88 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
1 | 68 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
League Cup | 1 | 58 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Taça de Portugal | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
Taça de Portugal | 1 | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
3 (1) | 192 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
Ajax hoopt met Kasper Dolberg vurig op FC Midtjylland: dit is de stand van zaken
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 2 september
- 4K+ views
Plots heel ander geluid: Owen Wijndal en Ajax gaan toch niet uit elkaar
- 29 augustus
- 4K+ views

