Andrija Novakovich Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
ILH | 6 (2) | 355 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 6 (2) | 355 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
ISB | 33 (18) | 1584 | 5 | 1 | 2 | 0 | 1 |
| Total | 33 (18) | 1584 | 5 | 1 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2024/2025 |
|
|
1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 28 (17) | 1145 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (18) | 1145 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 38 (5) | 2808 | 6 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 38 (5) | 2808 | 6 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
1 | 90 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 36 (28) | 1046 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (28) | 1136 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
ISB | 29 (21) | 1142 | 3 | 4 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 29 (21) | 1142 | 3 | 4 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
1 (1) | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 33 (8) | 2194 | 11 | 5 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (9) | 2229 | 11 | 5 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
1 (1) | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
ISB | 38 (11) | 2495 | 5 | 5 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 39 (12) | 2500 | 5 | 5 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
29 (2) | 2354 | 9 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 2 | 160 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (2) | 2514 | 10 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
Eredivisie Playoffs | 2 | 180 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
35 | 3086 | 18 | 3 | 6 | 0 | 0 | |
|
|
KNVB Beker | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 38 | 3356 | 21 | 3 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
|
2 (2) | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 (2) | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
ILH | 6 (2) | 355 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
ISB | 33 (18) | 1584 | 5 | 1 | 2 | 0 | 1 |
| 2024/2025 |
|
ISB | 28 (17) | 1145 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
ISB | 38 (5) | 2808 | 6 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
ISB | 36 (28) | 1046 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
ISB | 29 (21) | 1142 | 3 | 4 | 3 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
ISB | 33 (8) | 2194 | 11 | 5 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
1 (1) | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 38 (11) | 2495 | 5 | 5 | 2 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
|
29 (2) | 2354 | 9 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
35 | 3086 | 18 | 3 | 6 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
2 (2) | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
1 | 90 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
1 (1) | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
KNVB Beker | 2 | 160 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
KNVB Beker | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
08:55
Ajax moet zich dringend buigen over situatie van Rayane Bounida
08:05
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
07:28
Jeremiah St. Juste werd weggestuurd naar het tweede elftal, maar leidt nu Feyenoord
06:51
Feyenoord moet na contractnieuws Levi Haps doorpakken voor deze talenten
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views
Ajax kan huurlingen Tolu Arokodare en Simon Adingra 'goedkoop' inlijven
- 7 oktober
- 2K+ views

