Andrés Ricaurte Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Copa Colombia | 4 | 330 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 18 (3) | 1143 | 2 | 3 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (3) | 1473 | 3 | 4 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Copa Colombia | 1 (2) | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 42 (13) | 2350 | 2 | 4 | 5 | 0 | 1 | |
| Total | 43 (15) | 2413 | 2 | 4 | 5 | 0 | 1 | ||
| 2024 |
|
LigaPro Serie A | 13 (6) | 560 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 13 (6) | 560 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
|
6 (1) | 402 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Copa Colombia | 2 (2) | 63 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Primera A | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Primera A | 33 (18) | 1551 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 42 (21) | 2106 | 1 | 5 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
Copa Colombia | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 4 (2) | 215 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Primera A | 38 (5) | 2644 | 1 | 8 | 5 | 1 | 0 | |
| Total | 43 (8) | 2859 | 1 | 10 | 7 | 1 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
26 (17) | 973 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| Total | 26 (17) | 973 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
|
6 | 565 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
16 (1) | 1281 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Primera A | 7 | 600 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (1) | 2446 | 4 | 4 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
|
2 | 210 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa Colombia | 2 | 90 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Primera A | 37 (1) | 3244 | 4 | 9 | 7 | 0 | 0 | |
| Total | 41 (1) | 3544 | 5 | 10 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
CSU | 2 | 180 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 46 (1) | 4036 | 5 | 12 | 13 | 0 | 0 | |
| Total | 48 (1) | 4216 | 5 | 13 | 15 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
Primera A | 40 (1) | 3497 | 1 | 9 | 7 | 0 | 0 |
| Total | 40 (1) | 3497 | 1 | 9 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2015 |
|
Primera A | 2 (1) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 (1) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Primera A | 18 (3) | 1143 | 2 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Primera A | 42 (13) | 2350 | 2 | 4 | 5 | 0 | 1 |
| 2024 |
|
LigaPro Serie A | 13 (6) | 560 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Primera A | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 33 (18) | 1551 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
Primera A | 38 (5) | 2644 | 1 | 8 | 5 | 1 | 0 |
| 2021 |
|
|
26 (17) | 973 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
16 (1) | 1281 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 7 | 600 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | |
| 2019 |
|
Primera A | 37 (1) | 3244 | 4 | 9 | 7 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
Primera A | 46 (1) | 4036 | 5 | 12 | 13 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
Primera A | 40 (1) | 3497 | 1 | 9 | 7 | 0 | 0 |
| 2015 |
|
Primera A | 2 (1) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Copa Colombia | 4 | 330 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Copa Colombia | 1 (2) | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Copa Colombia | 2 (2) | 63 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Copa Colombia | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Copa Colombia | 2 | 90 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
|
6 (1) | 402 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
CSU | 4 (2) | 215 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
6 | 565 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
|
2 | 210 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
CSU | 2 | 180 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

