Andrés Felipe Román Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Copa Colombia | 2 (2) | 101 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 1 | 70 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Primera A | 32 (1) | 2748 | 4 | 2 | 7 | 0 | 1 | |
| Total | 35 (3) | 2919 | 4 | 2 | 8 | 0 | 1 | ||
| 2025 |
|
|
8 | 738 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Copa Colombia | 6 | 471 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Primera A | 33 (1) | 2592 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
Superliga | 2 (1) | 165 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 49 (2) | 3966 | 6 | 2 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Copa Colombia | 7 | 623 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 17 | 1505 | 7 | 3 | 4 | 1 | 0 | |
| Total | 24 | 2128 | 9 | 3 | 5 | 1 | 0 | ||
| 2023 |
|
|
4 (1) | 256 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 27 (1) | 2202 | 2 | 3 | 7 | 1 | 0 | |
|
|
Superliga | 2 | 180 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (2) | 2638 | 3 | 5 | 8 | 1 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 15 (1) | 1244 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
Primera A | 4 | 316 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (1) | 1740 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
Florida Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 25 | 2162 | 4 | 3 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 25 | 2162 | 4 | 3 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
CSU | 1 (1) | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 17 (4) | 1273 | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (5) | 1298 | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
Primera A | 29 | 2571 | 3 | 3 | 14 | 2 | 0 |
| Total | 29 | 2571 | 3 | 3 | 14 | 2 | 0 | ||
| 2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa Colombia | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
CSU | 3 | 300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Primera A | 17 | 1526 | 0 | 2 | 7 | 0 | 0 | |
| Total | 21 | 1916 | 0 | 2 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
Primera A | 6 (1) | 353 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 6 (1) | 353 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Primera A | 32 (1) | 2748 | 4 | 2 | 7 | 0 | 1 |
| 2025 |
|
Primera A | 33 (1) | 2592 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Primera A | 17 | 1505 | 7 | 3 | 4 | 1 | 0 |
| 2023 |
|
Primera A | 27 (1) | 2202 | 2 | 3 | 7 | 1 | 0 |
| 2022 |
|
Primera A | 15 (1) | 1244 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 4 | 316 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
Primera A | 25 | 2162 | 4 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
Primera A | 17 (4) | 1273 | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Primera A | 29 | 2571 | 3 | 3 | 14 | 2 | 0 |
| 2018 |
|
Primera A | 17 | 1526 | 0 | 2 | 7 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
Primera A | 6 (1) | 353 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Copa Colombia | 2 (2) | 101 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Copa Colombia | 6 | 471 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Superliga | 2 (1) | 165 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
Copa Colombia | 7 | 623 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Superliga | 2 | 180 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Florida Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
Copa Colombia | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
CSU | 1 | 70 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
|
8 | 738 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
|
4 (1) | 256 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
CSU | 1 (1) | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 3 | 300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2026 |
|
CONMEBOL World Cup Qualification | 1 (1) | 33 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
CONMEBOL World Cup Qualification | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:00
Ouazane ontwikkelt zich stormachtig bij Ajax en solliciteert naar basisplaats
20:40
Feyenoord moet zich wéér buigen over positie onder de lat na komst Tjark Ernst
20:00
Liam van Nistelrooij bij PSV op weg om in voetsporen van vader Ruud te treden
19:10
Ajax strijdt tegen Hajduk Split: dit zijn de 5 duurste spelers van beide clubs
Populair transfernieuws
- 13 oktober
- 4K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views

