Alexis Villalba Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Division 1 | 10 (3) | 621 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Division 1 | 18 (1) | 1467 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (4) | 2088 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
CSU | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Division 1 | 32 (1) | 2866 | 0 | 0 | 12 | 1 | 0 | |
| Total | 36 (1) | 3226 | 0 | 0 | 12 | 1 | 0 | ||
| 2024 |
|
Copa Paraguay | 4 | 104 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 7 (2) | 546 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Division 1 | 30 | 2642 | 2 | 0 | 4 | 0 | 1 | |
| Total | 41 (2) | 3292 | 2 | 0 | 4 | 0 | 1 | ||
| 2023 |
|
Division 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Division 1 | 33 (3) | 2676 | 3 | 0 | 8 | 0 | 1 | |
|
|
Division 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (3) | 2766 | 3 | 0 | 8 | 0 | 1 | ||
| 2022 |
|
Division 1 | 12 (2) | 860 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 12 (2) | 860 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
4 | 360 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Division 1 | 12 | 1036 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 16 | 1396 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
|
2 (1) | 134 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Division 1 | 6 | 570 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 8 (1) | 704 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
CSU | 1 | 66 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Division 1 | 6 (2) | 369 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (2) | 435 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Division 1 | 10 (3) | 621 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Division 1 | 18 (1) | 1467 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
Division 1 | 32 (1) | 2866 | 0 | 0 | 12 | 1 | 0 |
| 2024 |
|
Division 1 | 30 | 2642 | 2 | 0 | 4 | 0 | 1 |
| 2023 |
|
Division 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Division 1 | 33 (3) | 2676 | 3 | 0 | 8 | 0 | 1 | |
|
|
Division 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
Division 1 | 12 (2) | 860 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Division 1 | 12 | 1036 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
Division 1 | 6 | 570 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Division 1 | 6 (2) | 369 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Copa Paraguay | 4 | 104 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
CSU | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
CSU | 7 (2) | 546 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
4 | 360 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
2 (1) | 134 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
CSU | 1 | 66 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
19:53
Cody Gakpo klimt uit dal bij Liverpool: transferwaarde in de lift
19:14
Clarence Seedorf aan de slag bij Corinthians: de vijf duurste spelers in zijn selectie
18:35
Na mislukte start wacht bij PEC Zwolle cruciale maand voor Henry van der Vegt
18:02
Feyenoord ziet transferwaarde Sem Steijn boven belangrijke grens komen
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 6 oktober
- 2K+ views
Edson Álvarez na mislopen Ajax-transfer op dood spoor bij West Ham United
- 5 oktober
- 2K+ views
Kopzorgen bij Ajax: vijftal spelers mag in januari praten met nieuwe club
- 5 oktober
- 2K+ views
Feyenoord ziet marktwaarde Lamare Bogarde naar recordhoogte stijgen en kan meeprofiteren
- 7 oktober
- 2K+ views

