Alexandru Tudorie Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
China League One | 12 | 1043 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Chinese FA Cup | 1 (1) | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 13 (1) | 1074 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Chinese Super League | 26 (3) | 2052 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 26 (3) | 2052 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Liga 1 | 19 (1) | 1482 | 8 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Romania Cup | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (1) | 1482 | 9 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
U17 | 1 (1) | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Liga 1 | 9 (7) | 198 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 10 (8) | 220 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Liga 1 | 36 (18) | 1747 | 11 | 1 | 5 | 0 | 0 |
|
|
Romania Cup | 4 (2) | 221 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Super Cup | 1 | 76 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 (4) | 119 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 45 (24) | 2163 | 13 | 2 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Liga 1 | 15 (3) | 1036 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Premier League | 6 (6) | 124 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Romania Cup | 3 | 234 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (9) | 1394 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
Liga 1 | 17 (14) | 527 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Romania Cup | 4 (3) | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (17) | 527 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
Liga 1 | 9 (5) | 462 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Premier League | 7 (5) | 202 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Russian Cup | 1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 56 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (12) | 731 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
Liga 1 | 36 (10) | 2372 | 10 | 3 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Romania Cup | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (10) | 2462 | 11 | 3 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
Liga 1 | 15 (4) | 1041 | 7 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 15 (4) | 1041 | 7 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
Liga 1 | 7 (4) | 328 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
4 (2) | 191 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (2) | 15 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 13 (8) | 534 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
Liga 1 | 16 (11) | 346 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Liga 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 (3) | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (14) | 482 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
Liga 1 | 18 (10) | 486 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 18 (10) | 486 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
China League One | 12 | 1043 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Chinese Super League | 26 (3) | 2052 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Liga 1 | 19 (1) | 1482 | 8 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Liga 1 | 9 (7) | 198 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Liga 1 | 36 (18) | 1747 | 11 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Liga 1 | 15 (3) | 1036 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Premier League | 6 (6) | 124 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
Liga 1 | 17 (14) | 527 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Liga 1 | 9 (5) | 462 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Premier League | 7 (5) | 202 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
Liga 1 | 36 (10) | 2372 | 10 | 3 | 3 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
Liga 1 | 15 (4) | 1041 | 7 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
Liga 1 | 7 (4) | 328 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
Liga 1 | 16 (11) | 346 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Liga 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2013/2014 |
|
Liga 1 | 18 (10) | 486 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Chinese FA Cup | 1 (1) | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Romania Cup | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
U17 | 1 (1) | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Romania Cup | 4 (2) | 221 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 | 76 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
Romania Cup | 3 | 234 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Romania Cup | 4 (3) | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Russian Cup | 1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Romania Cup | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
4 (4) | 119 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
2 (1) | 56 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
4 (2) | 191 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (2) | 15 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2015/2016 |
|
|
3 (3) | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019 |
|
21C | 1 (1) | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
09:26
PSV sportieve winnaar door uitblijven transfers Ricardo Pepi en Sergiño Dest
21:52
Jorthy Mokio ziet waarde bij Ajax sterk dalen onder 10 miljoen
20:58
De enige dossiers die Jordi Cruijff bij Ajax niet kon oplossen deze zomer
19:55
PSV zorgt met nieuwe spelers voor bijna zestig miljoen euro aan transferwaarde
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

