Aleksandar Popovic Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Niké Liga | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Niké Liga | 20 (1) | 1779 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Slovakia Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 20 (1) | 1779 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Niké Liga | 27 | 2430 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Slovakia Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 30 | 2700 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Niké Liga | 31 | 2745 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
Slovakia Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 33 | 2925 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Serbian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLS | 28 | 2520 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
10 | 900 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 39 | 3510 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Serbian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLS | 17 | 1468 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
14 | 1281 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 31 | 2749 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
Serbian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLS | 21 | 1890 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 22 | 2010 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
SLS | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
SLS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Niké Liga | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Niké Liga | 20 (1) | 1779 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Niké Liga | 27 | 2430 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Niké Liga | 31 | 2745 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
SLS | 28 | 2520 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
SLS | 17 | 1468 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
SLS | 21 | 1890 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
SLS | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
SLS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Slovakia Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Slovakia Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Slovakia Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Serbian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Serbian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Serbian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
10 | 900 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
14 | 1281 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
21C | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
20:00
Data toont aan: Tolu Arokodare is meer dan alleen cultheld bij Ajax
19:00
Situatie Gonçalo Borges steeds pijnlijker: hoe nu verder met recordaankoop van Feyenoord?
18:00
Dit is PSV misgelopen met Tsjechisch international Ladislav Krejci
15:20
Feyenoord maakt rondom Gjivai Zechiël juiste keuze: marktwaarde explodeert
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

