Aké Loba Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
Premier League | 8 | 720 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 8 | 720 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
5 (2) | 235 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 5 (2) | 235 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Leagues Cup | 2 (1) | 76 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 (1) | 76 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
11 (4) | 534 | 6 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (2) | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (6) | 668 | 6 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Leagues Cup | 3 (2) | 88 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 (2) | 88 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
12 (4) | 772 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 12 (4) | 772 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
21 (21) | 300 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
US Open Cup | 3 (1) | 186 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (22) | 486 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
NCL | 2 (1) | 92 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
18 (16) | 362 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 20 (17) | 454 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
18 (8) | 776 | 5 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Total | 18 (8) | 776 | 5 | 0 | 1 | 0 | 1 | ||
| 2019/2020 |
|
Copa MX | 4 (1) | 212 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa MX | 2 (2) | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
19 (3) | 1345 | 6 | 3 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (7) | 1582 | 6 | 3 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
Copa MX | 3 (3) | 67 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
16 (7) | 875 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (10) | 942 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
Primera División | 32 (4) | 2492 | 18 | 5 | 2 | 1 | 0 |
| Total | 32 (4) | 2492 | 18 | 5 | 2 | 1 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Premier League | 8 | 720 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
5 (2) | 235 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
11 (4) | 534 | 6 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (2) | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
12 (4) | 772 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
21 (21) | 300 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
18 (16) | 362 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
18 (8) | 776 | 5 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 2019/2020 |
|
|
2 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
19 (3) | 1345 | 6 | 3 | 1 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
|
16 (7) | 875 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
Primera División | 32 (4) | 2492 | 18 | 5 | 2 | 1 | 0 |
| 2022 |
|
US Open Cup | 3 (1) | 186 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Copa MX | 4 (1) | 212 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa MX | 2 (2) | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
Copa MX | 3 (3) | 67 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Leagues Cup | 2 (1) | 76 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Leagues Cup | 3 (2) | 88 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
NCL | 2 (1) | 92 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

