Aihen Muñoz Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
1 (1) | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
6 (2) | 371 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
21 (12) | 856 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (14) | 1227 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
6 (2) | 436 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
21 (8) | 1099 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
|
|
|
8 | 630 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | |
| Total | 35 (10) | 2165 | 0 | 0 | 8 | 1 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
2 | 169 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
21 (10) | 1127 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 (1) | 474 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (11) | 1770 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
3 (1) | 199 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
23 (3) | 1757 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (4) | 2046 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
3 | 243 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
20 (5) | 1343 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | |
|
|
|
8 (1) | 623 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (6) | 2209 | 1 | 1 | 5 | 1 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
16 (2) | 1210 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 102 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (3) | 1402 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
5 (1) | 350 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
15 (4) | 980 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 20 (5) | 1330 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
11 | 954 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 11 | 954 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
1 (1) | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
21 (12) | 856 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
21 (8) | 1099 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
21 (10) | 1127 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
23 (3) | 1757 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
20 (5) | 1343 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
16 (2) | 1210 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
15 (4) | 980 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
11 | 954 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
6 (2) | 371 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
6 (2) | 436 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
2 | 169 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
3 (1) | 199 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
3 | 243 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
5 (1) | 350 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
8 | 630 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
6 (1) | 474 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
8 (1) | 623 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
2 (1) | 102 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

