Achraf Dari Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
|
9 | 748 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 9 | 748 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Egyptian Premier League | 3 | 215 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
League Cup | 3 (2) | 144 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 (2) | 359 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
FIFA Club World Cup | 3 | 242 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 3 | 242 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
CAF Champions League | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SCA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Egyptian Premier League | 10 (3) | 539 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (3) | 1079 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
|
1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
9 (1) | 615 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 (3) | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 13 (4) | 735 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
18 (3) | 1317 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 20 (3) | 1497 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Botola Pro Inwi | 26 | 2340 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
CAF Champions League | 13 | 1170 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 39 | 3510 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
Botola Pro Inwi | 26 | 2285 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 |
|
|
CAF Champions League | 10 | 888 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 36 | 3173 | 3 | 0 | 5 | 0 | 1 | ||
| 2019/2020 |
|
Botola Pro Inwi | 9 | 736 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CAF Champions League | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 11 | 916 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
CAF Champions League | 11 | 990 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 11 | 990 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
|
9 | 748 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Egyptian Premier League | 3 | 215 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Egyptian Premier League | 10 (3) | 539 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
9 (1) | 615 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 (3) | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
18 (3) | 1317 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Botola Pro Inwi | 26 | 2340 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Botola Pro Inwi | 26 | 2285 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 |
| 2019/2020 |
|
Botola Pro Inwi | 9 | 736 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
League Cup | 3 (2) | 144 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
FIFA Club World Cup | 3 | 242 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
CAF Champions League | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SCA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
|
1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
CAF Champions League | 13 | 1170 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
CAF Champions League | 10 | 888 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
CAF Champions League | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
CAF Champions League | 11 | 990 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
CAF World Cup Qualification | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Africa Cup of Nations Qualifications | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Africa Cup of Nations Qualifications | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
FWC | 3 (1) | 187 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Arab Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
09:26
PSV sportieve winnaar door uitblijven transfers Ricardo Pepi en Sergiño Dest
21:52
Jorthy Mokio ziet waarde bij Ajax sterk dalen onder 10 miljoen
20:58
De enige dossiers die Jordi Cruijff bij Ajax niet kon oplossen deze zomer
19:55
PSV zorgt met nieuwe spelers voor bijna zestig miljoen euro aan transferwaarde
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

