Aaron Collins Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
1 (1) | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 (1) | 235 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 5 (2) | 256 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
FLT | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
29 (11) | 1651 | 6 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (11) | 1921 | 8 | 3 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
3 (2) | 155 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 6 (2) | 419 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
44 (9) | 3130 | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 54 (14) | 3726 | 19 | 5 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 4 (1) | 235 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 (2) | 203 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
22 (5) | 1530 | 9 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
27 (4) | 2047 | 3 | 8 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 58 (12) | 4105 | 14 | 10 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 4 (2) | 165 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
46 (2) | 3909 | 16 | 11 | 7 | 0 | 0 | |
| Total | 53 (4) | 4344 | 16 | 11 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
FLT | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (2) | 138 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
45 (9) | 3201 | 16 | 2 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 50 (11) | 3519 | 18 | 2 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
1 | 81 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 (1) | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
46 (8) | 3493 | 11 | 7 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 50 (10) | 3733 | 11 | 7 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 | 113 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | |
|
|
|
3 | 270 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
28 (14) | 1299 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (14) | 1682 | 5 | 2 | 4 | 1 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
1 | 67 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 3 | 259 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 (5) | 137 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
15 (4) | 1064 | 8 | 3 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (9) | 1527 | 9 | 3 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
1 (1) | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
10 (4) | 483 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division Two | 15 (5) | 844 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (10) | 1349 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
Premier League 2 Division Two | 2 (1) | 100 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 (1) | 100 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
FLT | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 (3) | 126 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 5 (3) | 126 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
|
1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
FLT | 1 (1) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 4 (2) | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
FLT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
4 (1) | 235 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
29 (11) | 1651 | 6 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
44 (9) | 3130 | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
22 (5) | 1530 | 9 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
27 (4) | 2047 | 3 | 8 | 3 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
46 (2) | 3909 | 16 | 11 | 7 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
45 (9) | 3201 | 16 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
46 (8) | 3493 | 11 | 7 | 6 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
28 (14) | 1299 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
6 (5) | 137 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
15 (4) | 1064 | 8 | 3 | 1 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
|
10 (4) | 483 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division Two | 15 (5) | 844 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
| 2017 |
|
Premier League 2 Division Two | 2 (1) | 100 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2014/2015 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
1 (1) | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
FLT | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
3 (2) | 155 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 6 (2) | 419 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 4 (1) | 235 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 (2) | 203 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 4 (2) | 165 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
FLT | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (2) | 138 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
1 | 81 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 (1) | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 | 113 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | |
|
|
|
3 | 270 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
|
1 | 67 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 3 | 259 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
|
1 (1) | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
FLT | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 (3) | 126 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2015/2016 |
|
|
1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 (1) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2014/2015 |
|
FLT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Laatste voetbal transfernieuws
15:03
AZ houdt mogelijk bonus over aan nieuwe transfer Yukinari Sugawara
13:01
Go Ahead Eagles ziet met Søren Tengstedt volgende uitblinker zich melden
12:02
Ajax heeft weinig pure buitenspelers: transfervrije Jadon Sancho een buitenkansje?
11:01
Feyenoord maakt rondom Gjivai Zechiël juiste keuze: marktwaarde explodeert
Populair transfernieuws
- 4 september
- 26K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

